نحوه کار با نرم افزار ترو ویدو

نحوه کار با نرم افزار ترو ویدوReviewed by فلزیاب on Oct 2Rating: 5.0نحوه کار با نرم افزار ترو ویدومحتویات پکیج و نحوه کار با نرم افزار ترو ویدو محتویات پکیج : توجه کنید که محتویات ذکر شده در اینجا پکیج بیسیک میباشد و امکان دارد پکیج شما محتویاتش متفاوت باشد

محتویات پکیج و نحوه کار با نرم افزار ترو ویدو

محتویات پکیج :
توجه کنید که محتویات ذکر شده در اینجا پکیج بیسیک میباشد و امکان دارد پکیج شما محتویاتش متفاوت باشد .
۱- فلش یو اس بی ( دریافت کننده)
۲- یک تبلت / لپ تاپ که حاوی نرم افزار نصب شده می باشد .
۳- سنسور
۴- یک ست شارژر ، حاوی یک نمونه شارژر بین المللی برای ماشین و کابل شارژ .
نکته : برای شارژ سنسور از لوازمی که در اینجا ذکر شده و موجود است استفاده کنید بقیه ی لوازم می توانند به سنسور شما آسیب برسانند .
۵- یک پک سنسور( بسته بندی )


گام نخست :
یو اس بی خود را به تبلت _ لپ تاپ یا هر کامپیوتر دیگری که دارای سیستم عامل ویندوز است و نرم افزار این محصول بر روی آن نصب شده است وصل کنید . مطمئن باشید که تبلت / لپ تاپ /کامپیوتر شما کاملا شارژ می باشد . تبلت/ کامپیوتر را روشن کنید و منتظر بمانید که کاملا لود شود . بر روی لوگوی terovido کلیک کنید تا برنامه باز شود .

گام دوم :

سنسور را روشن کنید . چراغ ال ای دی آن به رنگ سبز چشمک می زند .
نکته : یادتان باشد که لامپ سبز همیشه چشمک میزند مگر اینکه در شارژ باشد که در این صورت ثابت است .
گام سوم :
برای فعال کردن حالت جستجو در Tero Vido ( نرم افزار) بر روی دکمه ی قرمز در بالا سمت چپ منوی اصلی کلیک کنید . پنجره ای باز می شود که در گوشه ی سمت چپ بالا یک نشانه ی سبز وجود دارد که نوشته است ” متصل شد ” . این نشانه ی این است که حسگر و تبلت با موفقیت به هم متصل شده اند .

گام چهارم :
قبل از اسکن کردن تنظیمات اسکن را درست کنید .
– طول و عرض سطحی را که میخواهید جستجو کنید .
– حالت زیگ زاگ یا موازی را مشخص کنید
– نقطه ی آغاز جستجو ( با کلیک بر روی دایره) . حال می توانید بر روی دکمه ی ضبط کلیک کنید تا اسکن آغاز شود .

 

گام پنجم :
دو دکمه ی جدید دیده میشود : دکمه ی شروع جستجو / توقف اسکن (DETECT) و دکمه ی تغییر ردیف برای مسیر اسکن(CHANGE ROW) . اگه دکمه ی detect را برای بار دوم فشار دهید هم اکنون عمل اسکن متوقف می شود . اگه مسیر اول را اسکن نمودید حال برای بار دوم دکمه ی detect را فشار دهید تا عملیات را متوقف کنید و بعد دکمه ی change row را فشار دهید تا مسیر تازه ای شروع شود . حال به اول مسیر تازه بروید و باز دکمه ی detect را فشار دهید تا عمل اسکن در مسیر تازه انجام شود .

نرم افزار ترو ویدو

گام ششم :
وقتی عملیات اسکن به پایان رسید دکمه ی استپ را فشار دهید ( منظور دکمه ای است که قبل از این به نام دکمه ی ضبط می شناختیمش ) در گوشه ی سمت چپ پایین . هم اکنون از شما خواسته می شود تا برای data set (فایل خود) یک اسم انتخاب کنید . بعد از آن میتوانید پنجره ی ضبط را ببندید و اطلاعات را با دوبار کلیک بر روی data set ببینید .

یک دیدگاه در “نحوه کار با نرم افزار ترو ویدو

  1. سلام خسته نباشید.لطفامنوراهنمایی بکنیددرموردسیستمهاکه تنوع زیادی موجودهست امابعدازسالهاکاروتجربه نهایتأازتام ۴۴۰وگروه تام تغریبانتیجه گرفتم وتنهامشکلم که پس ازآنالیزکردن تنظیمات مختلف ویقین که طلای مکشوفه صددرصدطلاهست.امامشکلم اینه که نمیتونم تشخیص بدم که این طلا.طلای دستسازهست.یااینکه طلای طبیعی؟؟؟حالاازنظرشماآیانیازبه اسکن تصویری دارم یااینکه ندارم؟اگردارم مثلادستگاه فیوچر۱۶۰مناسب هست ویااینکه تروویدوی؟؟حقیقتش اینه که کن بیشترازعمق۱۲مترکارنمیکنم چون نیازبه تجحیزات تخصصی وهزینه بالاوزمان وکارسنگین داره عمق بالاکارنمیکنم.البته دستگاه خودم روباپی دی ایکس۴۴۰۰یاهمان تی ام معروف که نقطه زن هست وبه اضافه پتروترویتر.پی آی۵۵۰۰که هردونقطه زن۵متربیشترتوانایی وکارایی جالب ندارن.البته شایدمن واردنیستم.حالاخواهشامنوازاین مشکل که اغلب جاهای جستجوفاقدنشانه واعلایم باستانی هستن بامشکل طلای طبیعی واقعی وطلای ابلغ مواجه میشم.که ازابتدای کارهزینه های زیادی برام داردوازهمه مهمتردلسردی ودلزدگی بین گروه به وجودمیاید.حالا لطفامنوبادستگاهی که وجدانأکه شماتجربه وآگاهی واطلاعت زیادی ازانواع دستگاههاداریدمنوراهنمایی کنید؟فیوچرکارکرده ازترکیهت۲۵میلیون آوردن آیاتروویدوی رغیب اوکاام غیوچر۱۶۰آی هست؟اگرهست نصبت به مشکلم عاجزانه خواهش میکنم راهنمایی وکمکم بکنیدمتشکرم ازشمابی نهایت چه کمکم کنید ویانکنید.موفق وپیروزباشیددرکل چگونه بین طلای طبیعی وطلای دست سازبادستگاه تفاوت غایل بشم؟هردوطلای وقعی هستن امامن وگروهم طلای دست سازوباستانی راجستجومیکنم این جستجوبرام مهم وارزشمندهست.نه طلای طبیعی وطلای ابلغ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *